loading

NSC Bulut Çözümleri

Contacts
seozie-img

Red Hat Openshift

Openshift yatırımınız ile geri dönüşü hızlandırın.

Dönüşümsel uygulama performansı sunmak için eski mimarilerden kopan anahtar teslimi bir yaklaşımla OpenShift yatırımınızın geri dönüşünü hızlandırın. NSC Bulut’un hızlandırılmış veri düzlemine I / O teknolojisine sahip tam yığın çözümü, kurumları altyapı sorunlarını yönetmek yerine bulut tabanlı uygulamalara odaklanmaktan kurtarır.

NSC Bulut ve OpenShift’in kusursuz entegrasyonu, Red Hat OpenShift için eksiksiz bir çözümü ayakta tutmak ve ölçeklendirmek için benzeri görülmemiş bir basitlik ve çeviklik sunar. Uygulama modernizasyonuna odaklanmak için altyapı karmaşıklığını ortadan kaldırın.

Tam entegre veri düzlemi, ölçeklendirmeyi basitleştiren, güvenliği artıran ve dayanıklılığı artıran depolama ve ağ çözümlerini içerir. Yerleşik gelişmiş veri hizmetleriyle yüksek düzeyde kullanılabilir ve güvenli, kurumsal düzeyde bir çözüm sağlayın.

Kuruluşlar, 100 mikrosaniyenin altındaki gecikme süresi ve düğüm başına 1 milyon IOPS ile, uygulama yanıt hızından ödün vermeden daha hızlı ve daha hızlı ölçeklenebilir.

Demo Talep Et

NSC YERLİ BULUT HİZMETLERİYLE SERVİS VE UYGULAMALARINIZA HIZ KAZANDIRMAYA BAŞLAYIN.